Aplikace iNaturalist

Jedna z nejpopulárnějších přírodovědných aplikací na světě, iNaturalist vám pomůže identifikovat rostliny a zvířata kolem vás.

iNaturalist je jedna z nejpopulárnějších aplikací zaměřená na popularizace přírodních věd na světě. Zdarma vám pomůže identifikovat rostliny a živočichy všude kolem vás, ať jste kdekoliv. Stáhněte si jí, zaregistrujte se a staňte se součástí komunity čítající přes 750 000 vědců a přírodovědců po celém světě, kteří vám pomohou naučit se něco nového.

A co víc? Nahráním a sdílením vašeho pozorování pomocí této aplikace vytvoříte hodnotná data pro vědce po celém světě, kteří pracují na tom, aby lépe pochopili procesy, které v přírodě fungují a díky nim tak pomáhali přírodu lépe chránit. Aplikace iNaturalist neslouží pro komerční užití a jde o sdílenou iniciativu Kalifornské akademie věd a National Geographic. Přístup do aplikace je také pomocí webových stránek, kde si sami můžete spravovat svá pozorování přes váš profil. 

Aplikaci stahujte zde 

 

K čemu aplikace slouží?

  • Pozorujte, foťte a sdílejte volně žijící druhy ve svém okolí
  • Získejte návrhy a důvěryhodné identifikace toho, co jste viděli
  • Diskutujte a pomozte druhým identifikovat to, co viděli
  • Sledujte konkrétní projekty druhů nebo lokalit, které Vás zajímají

   

Nahrávání v aplikaci iNaturalist pro Android

Nahrávání v aplikaci iNaturalist pro iPhone

Název pop-upu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis risus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe

Zavřít